Jeden rosyjski turysta zginął w wypadku motocyklowym na Phuket, brat przeżył

ZDJĘCIE: Khaosod angielski

Phuket —

Dwóch rosyjskich braci rozbiło motocykl na stromej drodze w dzielnicy Thalang na Phuket. Starszy brat zginął na miejscu, młodszy został ciężko ranny.

Do wypadku doszło w sobotę 8 kwietnia o godzinie 4:30 w pobliżu wodospadu Bang Pae na Phuket. Starszy brat, 36-letni Maksim, który prowadził motocykl, zmarł po wypadku samochodowym. Jego młodszy brat, 32-letni Andrei, przeżył katastrofę i został przewieziony do szpitala Wachira Phuket.

Zespoły ratownicze ukryły swoje nazwiska przed prasą w oczekiwaniu na kontakt z rodziną i ambasadą.

Według policji w Phuket, ocalała ofiara siedziała z tyłu motocykla i została poważnie ranna. Funkcjonariusze przypuszczali, że obaj udali się w okolice Patong, aby odwiedzić Bang Tao Beach. W drodze powrotnej do hotelu Maksim mógł nie pokonać zakrętu i spaść z pobliskiego urwiska na śmierć.

Może to być wizerunek 4 osób, pojazdu terenowego i drogi
ZDJĘCIE: Khaosod angielski

Policja powiedziała, że ​​rosyjscy turyści mogą nie znać drogi. Ciało ofiary przewieziono do miejscowego szpitala.

Władze koordynują z ambasadą rosyjską zwrot ciała jego rodzinie w Rosji i planują przesłuchanie ocalałego brata, kiedy ten wyzdrowieje.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.