AKTUALIZACJA: Prawa jazdy dwóch taksówkarzy z Phuket zawieszone na 180 dni

Phuket -

Prawa jazdy dwóch taksówkarzy w Phuket, którzy podobno walczyli o to, kto ma jurysdykcję przy odbieraniu klientów z hotelu, zostały zawieszone na 180 dni.

Nasza poprzednia historia:

Szef Biura Transportu Lądowego w Phuket, Atcha Buajan, powiedział Phuket Express w czwartek wieczorem (6 kwietniath), że otrzymał wirusowy klip wideo przedstawiający dwóch taksówkarzy walczących na Patak Road w Karon. Jeden z nich był rozczarowany, że drugi odbierał turystów przed hotelem, który zdenerwowany kierowca uznał za „jego terytorium”.

Teraz aktualizacja:

Szef Biura Transportu Lądowego w Phuket, Atcha Buajan, powiedział Phuket Express, że dwóch taksówkarzy to Chayakorn Chaitisuk i Noppadon Changlek.

Obaj mieli zatrzymane prawa jazdy na 180 dni od 7 kwietniath do listopada 2nd, 2023.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.