Siedem śmiercionośnych dni Songkran rozpoczyna się w Tajlandii

Tajlandia -

Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) zgłosił łącznie 278 wypadków drogowych, w których zginęło 27 osób, a 287 zostało rannych.

11 kwietnia doszło do 278 wypadków, w których zginęło 27 osób, a 287 zostało rannych. Większość była spowodowana nadmierną prędkością (35.25 proc.). Około 79 procent wypadków dotyczyło motocykli.

Około 48 procent wypadków drogowych miało miejsce na autostradach. Najwięcej wypadków miało miejsce w godzinach od 7:01 do 8:00

Prowincje o największej liczbie ofiar śmiertelnych to Pathum Thani, Phetchabun i Loei, w każdej z nich po dwa zgony. Najwięcej urazów i wypadków miało miejsce w Phatthalung z 14 wypadkami i 18 urazami.

Jak dotąd Phuket nie odnotowało żadnych zgonów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/