Słynny francuski motocyklista został ranny po wypadku motocyklowym w Phuket

Phuket -

Słynny francuski motocyklista odniósł obrażenia po zderzeniu motocykla z Rosjaninem.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w środę (12 kwietnia).th) na Kamala – Surin Beach Road. Przybyli na miejsce zastali dwa uszkodzone motocykle. Dwie ranne osoby zostały zidentyfikowane jako MR. ERIC TEBOUL, obywatel francuski, i MR. OLEG AFANASENKO, obywatel Rosji. PAN. ERIC TEBOUL złamał kostkę.

Świadkowie powiedzieli The Phuket Express, że rosyjski motocyklista stracił kontrolę na zakręcie, skręcając na drugi pas przed wypadkiem.

Policja w Kamali przeprowadziła testy alkomatem obu motocyklistów i u żadnego z nich nie wykryto alkoholu w organizmie.

ERIC TEBOUL to słynny francuski motocyklista. Według innych tajskich mediów jest czołowym motocyklistą, który pobił wiele rekordów wyścigowych.

Będzie szukał pomocy medycznej w związku z kontuzją kostki i oczekuje się, że w pełni wyzdrowieje.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.