W sumie 25 wypadków drogowych w ciągu trzech dni kampanii Phuket Songkran „Siedem dni zagrożenia” na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Phuket -

Phuket ma ogłosił siedem wypadków drogowych trzeciego dnia (13 kwietnia) w kampanii Songkran na temat wypadków drogowych Seven Days of Danger (od 11 do 17 kwietnia).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket poinformowało dziś (14 kwietnia) Phuket Express o szczegółach trzeciego dnia (13 kwietnia) kampanii wypadków drogowych „Songkran's Seven Days of Danger”.

W dystrykcie Mueang doszło do czterech wypadków drogowych, w których cztery osoby zostały ranne. Jeden wypadek z jedną kontuzją miał miejsce w dzielnicy Thalang. W dystrykcie Kathu miały miejsce dwa wypadki z dwoma obrażeniami. W sumie rannych zostało pięciu mężczyzn i dwie kobiety.

Większość wypadków dotyczyła jazdy pod wpływem alkoholu, a większość opłat drogowych dotyczyła osób, które nie były w stanie przedstawić prawa jazdy.

W ciągu trzech dni kampanii doszło do 25 wypadków drogowych, w których 25 osób zostało rannych, a jedna zginęła.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.