W sumie 2 zgony w ciągu czterech dni kampanii „Siedem dni zagrożenia” w Phuket Songkran na rzecz bezpieczeństwa drogowego

Phuket -

Phuket ma poinformował w sumie o dwóch zgonach w ciągu czterech dni Kampania Siedmiu Dni Zagrożenia Songkran dotycząca wypadków drogowych (od 11 do 17 kwietnia).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (15 kwietnia) Phuket Express szczegóły dotyczące czwartego dnia (14 kwietnia) kampanii wypadków drogowych „Siedem dni zagrożenia Songkran”.

W sumie czwartego dnia doszło do 11 urazów (8 mężczyzn i 3 kobiety) w sumie w dziewięciu wypadkach.

W dystrykcie Mueang doszło do dwóch wypadków drogowych z dwoma obrażeniami. Trzy wypadki drogowe miały miejsce w dzielnicy Thalang z czterema obrażeniami i jedna śmierć która była kobietą.

Jednak Phuket DDPM nie ujawnił innych szczegółów wypadku z jedną ofiarą śmiertelną. W dystrykcie Kathu miały miejsce cztery wypadki drogowe z pięcioma obrażeniami.

W ciągu czterech dni kampanii na rzecz bezpieczeństwa doszło do 34 wypadków drogowych, w których 36 osób zostało rannych, a dwie ofiary śmiertelne.

Większość wypadków drogowych spowodowana była przekroczeniem dozwolonej prędkości, a większość ofiar stanowiły osoby bez kasków.

Phuket ogłosił siedem wypadków drogowych trzeciego dnia (13 kwietnia) kampanii Songkran na temat wypadków drogowych Siedem dni zagrożenia (od 11 do 17 kwietnia).

Phuket ogłosiło pierwszą ofiarę śmiertelną ofiar wypadków drogowych w ramach kampanii Songkran Seven Days of Danger (od 11 do 17 kwietnia) drugiego dnia (12 kwietnia).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.