Phuket zgłasza trzy wypadki piątego dnia z siedmiu niebezpiecznych dni kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Phuket —

Władze Phuket zgłosiły trzy wypadki drogowe bez ofiar śmiertelnych piątego dnia (15 kwietnia) kampanii bezpieczeństwa drogowego Siedem Niebezpiecznych Dni.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket poinformowało dzisiaj, 16 kwietnia, że ​​wczoraj doszło do trzech wypadków drogowych, w których uczestniczyły trzy osoby ranne, jeden mężczyzna i dwie kobiety.

Nie było ofiar śmiertelnych.

Po czterech dniach kampanii na rzecz bezpieczeństwa doszło do 37 wypadków drogowych, w których 39 osób zostało rannych, a dwie ofiary śmiertelne. Akcja potrwa do 17 kwietnia.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.