Łącznie 44 wypadki drogowe w ciągu sześciu dni kampanii Phuket Songkran „Siedem dni niebezpieczeństwa” dotyczącej wypadków drogowych 

Phuket -

Phuket ma ogłoszono łącznie 44 wypadki drogowe w sześć dni (11-16 kwietnia) w kampanii Songkran na temat wypadków drogowych Seven Days of Danger (od 11 do 17 kwietnia).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (17 kwietnia) Phuket Express szczegółowe informacje na temat szóstego dnia (16 kwietnia) kampanii wypadków drogowych „Songkran's Seven Days of Danger”.

16 kwietnia w dystrykcie Mueang doszło do trzech wypadków drogowych, w których ucierpiały trzy osoby. W dzielnicy Thalang miały miejsce dwa wypadki z trzema obrażeniami. Dwa wypadki z dwoma obrażeniami miały miejsce w dystrykcie Kathu z dwoma obrażeniami.

W sumie szóstego dnia doszło do siedmiu wypadków drogowych z ośmioma obrażeniami (3 mężczyzn i 5 kobiet).

W sumie w ciągu sześciu dni kampanii doszło do 44 wypadków drogowych, w których 47 osób zostało rannych, a dwie ofiary śmiertelne.

Władze Phuket zgłosiły trzy wypadki drogowe bez ofiar śmiertelnych piątego dnia (15 kwietnia) kampanii bezpieczeństwa drogowego Siedem Niebezpiecznych Dni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.