Prom Samui uszkodzony po uderzeniu przez ciężkie fale, bez obrażeń

Samui, Surat Thani –

Prom został częściowo zanurzony i uszkodzony po uderzeniu przez fale na molo w pobliżu wyspy Samui.

Biuro Morskie Surat Thani poinformowało Phuket Express, że w niedzielne popołudnie (16 kwietniath) prom pasażerski firmy Raja Ferry został częściowo zatopiony na molo w Donsaku.

Uważa się, że po uderzeniu promu przez fale, prom uderzył w coś pod wodą, zanim woda przedostała się do promu, powodując jego mocne przechylenie.

Na promie nie było pasażerów i nie zgłoszono żadnych obrażeń. Prom zwykle kursuje z Donsak na wyspę Samui. Według urzędników szkody nie są znaczące i powinny zostać naprawione dość szybko.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.