Amerykański turysta zaatakowany przez strażników klubu nocnego w Rawai, strażnik ukarany grzywną

Rawaj –

Amerykański turysta został zaatakowany przez ochroniarzy klubu nocnego w Rawai, który stał się popularny w mediach społecznościowych, jednak historia zakończyła się zadowoleniem wszystkich stron i przeprosinami strażników.

Szef policji Chalong, pułkownik Ekkarat Plaiduang, powiedział Phuket Express o sytuacji w poniedziałek rano (17 kwietnia). 9 kwietniath PAN. BRYCE ALAN TERZIAN, lat 33, obywatel amerykański, złożył zawiadomienie o incydencie policji w Chalong.

Terzian powiedział policji, że 8 kwietniath, był w klubie nocnym w Rawai. Pokłócił się z DJ-em, zanim został rzekomo wyrzucony z klubu nocnego przez ochroniarza. Inny ochroniarz zaatakował go, gdy leżał na podłodze po wyniesieniu z sali.

Dokładny powód kłótni i usunięcia pana Terziana z klubu był niejasny i żadna ze stron nie wyjaśniła tego.

The Phuket Express zauważył, że cała historia wyszła na jaw, ponieważ po tym, jak pan TERZIAN złożył doniesienie na policję, przez wiele dni nic się nie działo i postanowił zwrócić się o pomoc do mediów społecznościowych, co spowodowało, że wideo z incydentu stało się wirusowe.

Pułkownik Ekkarat powiedział Phuket Express, że w poniedziałek po południu (17 kwietniath) Pan Prasert Mardsatun, lat 45, ochroniarz, o którym mowa, oskarżony o kopnięcie ofiary, spotkał się z panem TERZIANEM na posterunku policji w Chalong. Oboje zrozumieli, co się stało, a pan Prasert przeprosił pana TERZIANA, a pan TERZIAN w zamian powiedział, że nie chce podejmować kroków prawnych przeciwko panu Prasertowi.

Pan Terzian powiedział, że wkrótce wraca do Ameryki i woli cieszyć się czasem spędzonym w Phuket, zamiast wracać ponownie na komisariat policji w celu załatwienia sprawy lub angażowania się w długą bitwę na sali sądowej.

Jednak pan Prasert został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów przez policję w Phuket za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Dodatkowo menadżer klubu nocnego opłacił wszystkie zabiegi związane z kontuzją Pana TERZIANA. Dokładna nazwa klubu została utajniona przez policję w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.