W sumie pięć zgonów w kampanii Siedmiu dni zagrożenia bezpieczeństwa drogowego w Phuket Songkran 

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie pięć ofiar śmiertelnych, 51 wypadków drogowych i 51 obrażeń w ramach kampanii Songkran na temat bezpieczeństwa na drogach „Siedem dni zagrożenia” (od 11 do 17 kwietnia).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (18 kwietnia) Phuket Express szczegółowe informacje na temat siódmego dnia (17 kwietnia) kampanii wypadków drogowych „Songkran Seven Days of Danger”.

17 kwietnia w dzielnicy Mueang doszło do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne. Jeden wypadek z jedną kontuzją miał miejsce w dzielnicy Thalang. W dystrykcie Kathu miały miejsce cztery wypadki z czterema obrażeniami.

W sumie w siódmym dniu doszło do siedmiu wypadków drogowych, w których rannych zostało siedem osób (2 mężczyzn i 5 kobiet). Większość wypadków drogowych spowodowana była przekroczeniem dozwolonej prędkości, a większość ofiar nie miała na sobie kasków.

W sumie w ciągu siedmiu dni kampanii doszło do 51 wypadków drogowych, w których 51 osób zostało rannych, a pięć osób zginęło (4 mężczyzn i 1 kobieta).

Phuket ogłosił łącznie 44 wypadki drogowe w ciągu sześciu dni (11 kwietnia – 16 kwietnia) w ramach kampanii Songkran dotyczącej wypadków drogowych Siedem dni zagrożenia (11–17 kwietnia).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.