Złodziej motocykli Patong aresztowany z pomocą mediów społecznościowych

Patong –

Złodziej motocykli w Patong został aresztowany w Rawai przy pomocy mediów społecznościowych.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Chanchai, lat 30, z Songkhla. Został zatrzymany w Rawai ze skradzionym motocyklem. Odpowie za kradzież.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak właściciel motocykla, którego nazwisko zostało utajnione, złożył doniesienie na policję w Patongu. Sprawdzili nagranie z pobliskiego monitoringu, na którym wyraźnie widać twarz podejrzanego. Właściciel motocykla opublikował nagranie z monitoringu w lokalnej grupie na Facebooku Newshawk Phuket.

Mieszkańcy Rawai rozpoznali twarz podejrzanego i skradziony motocykl z grupy mediów społecznościowych. Zgłosili jego tożsamość policji w Chalong, zanim aresztowali podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.