W sumie siedem śmiertelnych dni w Tajlandii w związku z wypadkiem w Songkran

Tajlandia -

W sumie 2,203 wypadków drogowych, z czego 2,208 urazy i 264 zgony, zostały zgłoszone przez Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w ramach kampanii bezpieczeństwa drogowego Siedem dni zagrożenia podczas Songkran (11 kwietnia – 17 kwietnia).

17 kwietnia doszło do 183 wypadków z 202 obrażeniami i 16 ofiarami śmiertelnymi. Większość była spowodowana nadmierną prędkością (45 proc.). Około 80 procent wypadków dotyczyło motocykli. Najwięcej wypadków drogowych miało miejsce na autostradach w godzinach od 3:01 do 4:00

Prowincjami o największej liczbie ofiar śmiertelnych były Chanthaburi, Nakhon Pathom, Nan, Ratchaburi i Lamphun, w każdej z nich po 2 zgony. Najwięcej wypadków i obrażeń miało miejsce w Kanchanaburi z 11 wypadkami drogowymi i 13 obrażeniami.

W sumie w ciągu siedmiu dni doszło do 2,203 wypadków drogowych, w których zginęło 2,208 osób, a 264 osoby zostały ranne.

Najwięcej ofiar śmiertelnych odnotowano w Bangkoku z 22 zgonami. Najwięcej wypadków miało miejsce w Chiang Rai z 68 wypadkami. Najwięcej obrażeń miało miejsce w Nakhon Si Thammarat z 70 obrażeniami.

Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) zgłosił łącznie 263 wypadki drogowe, w których zginęło 36 osób, a 268 zostało rannych. 16 kwietnia).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/