Olej znaleziony na plaży po częściowym zanurzeniu promu na Samui

Donsak, Surat Thani-

Plama oleju została znaleziona na plaży w Donsak po częściowym zanurzeniu promu Samui.

Nasza poprzednia historia:

Prom został częściowo zanurzony i uszkodzony po uderzeniu przez fale na molo w pobliżu wyspy Samui.

Teraz aktualizacja:

Biuro Public Relations Surat Thani poinformowało Phuket Express, że na początku tego tygodnia zostało powiadomione, że plama oleju została znaleziona w morzu i na plaży Nang Kam w Donsak po wycieku ropy z promu Samui, który był częściowo zanurzony.

Firma promowa została poinformowana, zanim jej pracownicy zostali wysłani do usunięcia ropy na plaży. Użyli „bioQ Oil Spill Cleanup”, który jest naturalnym mikroorganizmem, który może przyspieszyć rozkład ropy naftowej. Naturalny mikroorganizm nie powoduje nieprzyjemnego zapachu ani nie zawiera toksyn, które mają wpływ na ludzi i zwierzęta.

Sprawą zajmują się odpowiednie służby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.