Więcej upałów w Tajlandii

Tajlandia -

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) ostrzega przed upałami w wielu regionach kraju.

TMD ogłosiło codzienną prognozę pogody na dziś (21 kwietnia).st). W górnych partiach Tajlandii panują upały, a na wielu obszarach w górnych partiach prognozowane są bardzo upalne dni. Ludzie powinni dbać o swoje zdrowie ze względu na bardzo upalną pogodę.

Jednak w niektórych częściach Tajlandii mogą występować pojedyncze ulewy z piorunami. Tymczasem Morze Andamańskie i Zatoka Perska w południowej części mogą mieć pojedyncze ulewy z piorunami. Ludzie powinni uważać na burze i być przygotowanym.

Podział według regionów:

Północny

Od gorącego do bardzo gorącego w ciągu dnia z możliwymi przelotnymi opadami deszczu z silnym wiatrem, głównie w Mae Hong Son, Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Lampang i Tak.

Minimalna temperatura 24-29°C.

Maksymalna temperatura 39-42°C.

Północno-wschodni

Od gorącego do bardzo gorącego w ciągu dnia z odosobnionymi burzami z silnymi wiatrami, głównie w Loei, Bueng Kan, Sakon Nakhon, Nakhon Phanom, Mukdahan Surin, Sisaket i Ubon Ratchathani.

Minimalna temperatura 25-29°C.

Maksymalna temperatura 39-41°C. południowo-zachodni

Centralny

Od gorącego do bardzo gorącego z pojedynczymi burzami z porywistymi wiatrami i pojedynczymi burzami głównie w Kanchanaburi i Uthai Thani.

Minimalna temperatura 25-28°C.

Maksymalna temperatura 38-41°C.

Wschodni

Gorąco, pochmurno i bardzo gorąco w niektórych miejscach z pojedynczymi burzami, głównie w Sa Kaeo, Rayong, Chanthaburi i Trat..

Minimalna temperatura 26-30°C.

Maksymalna temperatura 34-40°C.

Południowe (wschodnie wybrzeże)

Gorąco w ciągu dnia i pojedyncze burze z piorunami 20 procent głównie w Phatthalung, Songkhla, Yala i Narathiwat.

Minimalna temperatura 24-28°C.

Maksymalna temperatura 35-39°C.

Południowe (Zachodnie Wybrzeże)

Gorące w ciągu dnia i pojedyncze burze z piorunami 10 procent głównie w Krabi, Trang i Satun. Minimalna temperatura 25-28°C.

Maksymalna temperatura 33-36°C.

Metropolita Bangkoku

W dzień gorąco i pochmurno. W niektórych miejscach bardzo gorąco.

Minimalna temperatura 28-29°C.

Maksymalna temperatura 35-40°C.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/