Specjalny spacer charytatywny Take Care Kids rozpoczyna się od Pattaya do Phuket

Pattaya-

 Omówiliśmy wcześniej w tym miesiącu niesamowity spacer charytatywny, który James Lee Valentine, „Wild Wolf”, przechodzi dla Fundacji Take Care Kids.

Ten spacer właśnie się rozpoczął!

Wild Wolf rozpoczyna swój epicki spacer

Wczoraj, 21 kwietnia 2023 r., rozpoczął się niezwykły wyczyn, podczas którego James Lee Valentine spróbuje przebyć 1000 km dzielących Pattaya od Phuket w 60 dni.

Powodem jego niezwykłego wyczynu jest próba zebrania 1,000,000 XNUMX XNUMX bahtów na dokończenie Domu Rodzinnego, który Take Care Kids buduje w Huay Yai.

Możesz wesprzeć przedsięwzięcie Jakuba przekazując darowiznę za pomocą swojego kodu QR lub Pay Pal na stronie Fundacji Take Care Kids na Facebooku TUTAJ a także śledzić jego codzienną wędrówkę.

 Darowizny można też przekazywać na ul Weź konto Care Kids Thailand Foundation na koncie Kasikorn Bank numer 584-2-05272-8 lub użyj naszego kodu QR poniżej.

Powodzenia James!

Życzliwi w Witherspoons życzą Jamesowi powodzenia na początku jego marszu.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.