Złodziej włamał się do domu słynnej tajskiej aktorki w Phuket

Phuket -

Złodziej włamał się do domu słynnej tajskiej aktorki w Phuket i rzekomo ukradł sto tysięcy bahtów, czyli około 3,000 USD.

Słynna tajska aktorka Napakpapa „Ma Mee” Nakprasit opublikowała w tym tygodniu w swoich osobistych mediach społecznościowych informację, że złodziej złapany na nagraniu CCTV włamał się do jej luksusowego domu na osiedlu mieszkaniowym w Cherng Talay w Thalang w nocy 17 kwietniath.

Osiedle miało kosztowny system zabezpieczeń, ale nie odstraszyło to tego konkretnego złodzieja. W rezultacie Ma Mee złożyła doniesienie na policję w Cherng Talay.

Szef policji Cherng Talay, pułkownik Chalermchai Hernsawat, powiedział Phuket Express, że tropią podejrzanego na podstawie nagrań z kamer przemysłowych w domu i okolicy. Policja Cherng Talay odkryła, że ​​tej samej nocy podejrzany włamał się do dwóch innych domów w okolicy i uważa się, że jest to ta sama osoba.

Ma Mee jest szczególnie znana ze swoich występów w tajskich horrorach, takich jak seria Art of the Devil i Mae Bia (Snake Lady). Występowała jednak także w komediach romantycznych i dramatach, a także w Butterfly Man.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.