Burze nadal uderzają w północną Tajlandię

Górna Tajlandia –

Letnie burze zniszczyły wiele obszarów w górnej części Tajlandii, podczas gdy Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) kontynuował ostrzeżenie przed burzą do środy (26 kwietnia).

Nasza poprzednia historia:

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał ostatnie ostrzeżenie przed letnimi burzami.

https://tpnnational.com/2023/04/25/thai-meteorological-department-issues-latest-warning-for-summer-storms/

Teraz aktualizacja:

Departament Public Relations Kanchanaburi powiedział mediom TPN, że we wtorek (25 kwietnia)th) 15-latek odniósł obrażenia po zawaleniu się pawilonu, gdy ukrywał się przed deszczem w Sangkhla Buri w Kanchanaburi. Ponad 100 rodzin cierpi z powodu uszkodzeń domów.

W Samut Prakan co najmniej 20 samochodów zostało uszkodzonych po zawaleniu się namiotu na parkingu w Racha Thewa.

Departament Public Relations Chainat powiedział mediom TPN, że ponad 80 słupów energetycznych zostało uszkodzonych i uszkodzonych, a dziesiątki domów zostały uszkodzone.

W Nakhon Ratchasima około dziesięciu słupów wysokiego napięcia zablokowało część głównej drogi Mittraphap wzdłuż 400 metrów w Pak Chong w środę rano (26 kwietnia).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/