Uszkodzony pickup, kierowca ranny w incydencie drogowym w Phuket

Phuket-

Pickup został uszkodzony, a kierowca odniósł obrażenia po incydencie drogowym z motocyklistą w Phuket.

Wideo przedstawiające mężczyznę w czerwonej koszuli uderzającego w pickupa i kierowcę stało się wirusowe w lokalnych mediach społecznościowych.

Policja miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że kierowca pickupa zidentyfikowany jako pan Suriya zgłosił policji, że incydent miał miejsce 23 kwietniard, 2023, na drodze w Talad Nuea, Mueang Phuket.

Pan Suriya był na czerwonym świetle w pickupie z żoną i dwuletnim dzieckiem. Podejrzany, zidentyfikowany jako pan Narong, lat 30, użył żelaznego pręta o długości 70 centymetrów, aby uderzyć w przednią szybę pickupa, boczne okno pickupa i ramię Suriyi. Pan Suriya przyznał, że wcześniej doszło do incydentu drogowego z motocyklistą.

Po tym, jak klip wideo stał się wirusowy w lokalnych mediach społecznościowych, pan Narong, który jest mężczyzną w czerwonej koszuli z wirusowego wideo, i jego ojciec zgłosili się na policję. Narong przyznał, że uderzył w pickupa i pana Suriyę.

Policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych, a szczegóły incydentu z wściekłością na drodze, który miał miejsce przed atakiem Naronga na Suriya, nie zostały ujawnione The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.