Taksówka wpada na karetkę na skrzyżowaniu Phuket – WIDEO

Phuket -

Taksówka zderzyła się z karetką na skrzyżowaniu w Mueang Phuket.

Policja w Wichit została powiadomiona o wypadku w piątek (3 kwietnia) o godzinie 00:28th) na skrzyżowaniu Darasamut w Wichit.

Policja i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną karetkę i uszkodzoną taksówkę typu SUV. Kierowca karetki, zidentyfikowany jako pan Eakkaluck, lat 37, oraz niezidentyfikowany 34-letni pacjent odnieśli kilka obrażeń, podczas gdy taksówkarz, nazwany tylko imieniem, pan Suppachai, nie został ranny.

Nagranie z monitoringu na skrzyżowaniu pokazuje, że karetka prawie się przewróciła, kiedy się w nią uderzyła.

Kierowca karetki, Eakkaluck, powiedział policji w Wichit, że biegł przez czerwone światło z migającymi światłami awaryjnymi i wyjącymi syrenami ostrzegawczymi, zanim zderzył się z taksówką.

Jednak policja Wichit kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia ewentualnych dalszych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.