Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne po zderzeniu sedana z wieloma motocyklami w Rawai

Rawaj –

Kobieta kierująca pojazdem została uznana za zmarłą, a dwie osoby odniosły obrażenia po tym, jak sedan zderzył się z wieloma motocyklami w Rawai.

Policja w Chalong została powiadomiona o wypadku w poniedziałek (1 maja).st) wczesnym rankiem na Saiyuan – Naiharn Road w Rawai.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony sedan na drodze. Kierowca, 29-letni Chatchai Jinda, był na miejscu zdarzenia i czekał na policję.

W pobliżu znaleziono dwa uszkodzone motocykle. Dwie ranne osoby to 31-letnia Pattama Boon auk i 44-letnia Taeweewan Boonsuk. Zostali zabrani do pobliskiego szpitala.

Pani Apinya Saleewong, lat 27, została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia.

Świadkowie powiedzieli Pattaya News, że dwa motocykle nadjeżdżały z przeciwnego pasa, zanim sedan zderzył się z motocyklami.

Jednak policja Chalong kontynuuje dochodzenie w celu rozważenia dalszych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.