Nastolatek umiera, a kolejna osoba jest poważnie ranna po wypadku motocyklowym na skrzyżowaniu Thalang

Thalang –

17-letni nastolatek zginął na miejscu, a inna osoba odniosła poważne obrażenia po zderzeniu dwóch motocykli na skrzyżowaniu w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku w poniedziałek rano (1 maja) na skrzyżowaniu Baan Kean na Thep Krassarti Road w Thep Krasattri. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali na drodze dwa uszkodzone motocykle.

W pobliżu znaleźli ciało 17-letniego nastolatka z ciężką raną na głowie. Inny motocyklista, 30-letni Prakaipet Rawattoe, odniósł poważne obrażenia. Został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że oba motocykle jechały z różnych kierunków na światłach skrzyżowania.

Wypadek jest nadal analizowany przez policję w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.