28-letni dom towarowy w Phuket do zamknięcia

FOTO: Aleks Alex

Phuket -

28-letni dom towarowy Robinson Ocean Phuket zostanie zamknięty na stałe w czerwcu tego roku.

Dom towarowy Robinson Ocean Phuket znajduje się przy Tilok Uthit Road w Talad Nuea w mieście Phuket. Był to pierwszy dom towarowy w Phuket, który został otwarty w 1995 roku i ma teraz 28 lat.

Oficjalna strona domu towarowego Robinson Ocean Phuket na Facebooku ogłosiła, że ​​odlicza dni do zostania najstarszym domem towarowym, a następnie żegna się z Phuket.

Ostatnim dniem ich działalności będzie 30 czerwca 2023 r.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.