Mężczyzna aresztowany z rekinami czarnopłetwymi w Phuket

Phuket -

Mężczyzna został aresztowany z czterema żarłaczami czarnopłetwymi na przylądku Panwa w Wichit.

Centrum Ochrony Zasobów Morskich Phuket poinformowało Phuket Express we wtorek (2 maja).nd), że aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako Pan Dis, lat 22, w Panwa Cape w Wichit. Przejęto od niego cztery rekiny rafowe czarnopłetwe o długości poniżej 50 centymetrów.

Pan Dis został zabrany na komisariat policji w Wichit za rzekome złamanie zarządzeń Ministerstwa Zasobów Naturalnych i Środowiska, które ogłosiły strefy ochrony środowiska na Phuket.

Strefy ochronne na Phuket obejmują przylądek Panwa w Wichit.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.