80 Młode żółwie morskie wykluwają się i kierują do morza w Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Osiemdziesiąt młodych zielonych żółwi morskich pomyślnie wykluło się i wpłynęło do morza na wyspie Tachai w Parku Narodowym Similan.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział w tym tygodniu Phuket Express, że z jaj wykluło się 80 małych zielonych żółwi morskich. Następnie małe żółwiki wróciły do ​​swojego domu w morzu. Ich matka żółwica zielona złożyła w zeszłym miesiącu 96 jaj na wyspie Tachai w dystrykcie Tai Mueang.

Żółw zielony złożył 96 jaj na wyspie Tachai w Parku Narodowym Similan.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.