Mężczyzna aresztowany za nielegalny połów mątwy w Phuket

Phuket -

Mężczyzna został aresztowany z mątwą w Panwa Cape w Wichit i oskarżony o połów zwierząt morskich w strefie chronionej.

Pan Wissanu Jangjai z Centrum Ochrony Zasobów Morskich Phuket powiedział Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowano 40-letniego Wansawata Sawatlonga na Przylądku Panwa. Zabrano mu jedną mątwę.

Został zabrany na komisariat policji w Wichit za rzekome złamanie zarządzeń Ministerstwa Zasobów Naturalnych i Środowiska ogłaszających strefy ochrony środowiska na Phuket.

Wcześniej w tym tygodniu:

Mężczyzna został aresztowany z czterema żarłaczami czarnopłetwymi na przylądku Panwa w Wichit.

Phuket Express zauważył, że obaj zostali aresztowani w tym samym obszarze z tablicami ostrzegawczymi, aby ludzie wiedzieli, że obszar ten jest strefą chronioną do połowu zwierząt morskich.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.