TAT wzmacnia „Odpowiedzialna turystyka: droga naprzód dla turystyki w Tajlandii” na ATM 2023

KOMUNIKAT PRASOWY:

Promowanie Tajlandii jako zrównoważonego, a także zdrowego i dobrego samopoczucia miejsca dla podróżujących z Bliskiego Wschodu.

Dubaj, 3 maja 2023 r. – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) wzmacnia kampanię „Odwiedź Tajlandię w roku 2023: niesamowite nowe rozdziały” i dążenie Tajlandii do odpowiedzialnej i zrównoważonej turystyki podczas 30. targów Arabian Travel Market (ATM) 2023, które odbyły się 1 -4 maja w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

– powiedział Yuthasak Supasorn, gubernator TAT „Ponieważ na Bliskim Wschodzie rośnie zainteresowanie zrównoważonymi podróżami, zakupami oraz działaniami związanymi ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem, chcemy dostarczać świeże doświadczenia podróżnicze za pośrednictwem tajlandzkich fundacji miękkiej siły 5F, takich jak jedzenie, walka, moda, film i festiwal, jednocześnie podkreślając siłę Tajlandii w przyrodzie i Thainess. TAT ma na celu stworzenie znaczących wrażeń z podróży, które będą miały znaczenie nie tylko dla podróżnych, ale także dla lokalnych społeczności i środowiska”.

Już po raz 23 firma TAT uczestniczyła w bankomacie ze stoiskiem w Tajlandii, prezentując kampanię „Odwiedź Tajlandię w roku 2023: niesamowite nowe rozdziały”. The Stand przedstawia koncepcję zrównoważonej turystyki, która odwołuje się do tajskich wartości kulturowych zgodnie z kierunkiem TAT, aby promować Tajlandię jako światowej klasy cel podróży, który oferuje znaczące wrażenia z podróży.

Pan Yuthasak dodał:Na początku tego roku ogłoszono wdrożenie 17 Celów Zrównoważonej Turystyki (STG), opracowanych na podstawie Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG), które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju w czterech wymiarach obejmujących zarządzanie, gospodarkę społeczno-gospodarczą, kulturę i środowisko.

„Jeśli chodzi o zarządzanie, jest to promowanie powiązań między edukacją a turystyką, a także rozwijanie umiejętności w zakresie zasobów ludzkich dla branży turystycznej. Aspekt społeczno-ekonomiczny obejmie na przykład ideę integracji, pozyskiwania lokalnych składników i gospodarowania odpadami w turystyce. Również część kulturalna będzie polegać na opracowaniu strategii promowania zrównoważonego celu podróży wraz z lokalnymi społecznościami. Aby zminimalizować wpływ na środowisko, należy zachęcać turystów i interesariuszy do opowiadania się za redukcją emisji dwutlenku węgla”.

Stoisko Tajlandii zostało oficjalnie otwarte by Pan Yuthasak i JE Pan Sorayut Chasombat, Ambasador Tajlandii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Obecni byli także dyrektorzy TAT i delegaci z Tajlandii.

Stoisko Thailand składa się z 46 sprzedawców z Tajlandii – 32 hoteli, 10 biur podróży, trzech atrakcji i jednej platformy turystycznej – którzy promują swoje produkty i usługi oraz angażują się w spotkania B2B z kupującymi z całego Bliskiego Wschodu.

Tymczasem stanowisko informacyjne TAT na stoisku w Tajlandii zapewnia informacje w postaci e-broszury i materiałów wideo w ramach koncepcji „Niesamowite nowe rozdziały”, koncentrując się na istniejących i nowych doświadczeniach turystycznych w powstających drugorzędnych destynacjach i społecznościach turystycznych w całym kraju.

Inne atrakcje odbywające się na Stoisku to pokazowe warsztaty DIY z robienia tajskiego potpourri i malowania wachlarzy na papierze Saa (papier z kory morwy) oraz tańce współczesne.

Biuro TAT Dubai będzie koncentrować się na promowaniu tajności, szczęścia, zrównoważonego, zrównoważonego i sprawiedliwego wzrostu. Kampania ma na celu przyciągnięcie zarówno nowych, jak i powracających gości do doświadczenia „Thai Way of Happiness”, zachęcając ich w ten sposób do dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych. Zgodnie z ideą „przekazywania wiadomości” w świecie online, osobom, które przystąpią do akcji, oferowane będą promocje. Pomoże to zwiększyć świadomość Tajlandii i przyciągnąć przyszłych turystów.

W 2022 r. Tajlandię odwiedziło 314,882 100,000 gości z Bliskiego Wschodu, w tym prawie 66,000 2019 gości z Arabii Saudyjskiej i około 11.14 220 gości ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Podróżni z krajów Zatoki Perskiej zaliczani są do grup, które wydają najwięcej pieniędzy i mają wysoką średnią długość pobytu. W 9.26 roku goście ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich mieli średnią długość pobytu 166 dnia i średnie dzienne wydatki przekraczające XNUMX USD, w porównaniu do ogółu turystów międzynarodowych, odpowiednio XNUMX dnia i XNUMX USD.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.