Młoda Polka zginęła w wypadku motocyklowym w Chalong na Phuket

Chalong –

33-letnia Polka zginęła po tym, jak rozbiła swój motocykl i wślizgnęła się pod ciężarówkę z przyczepą w Chalong na Phuket.

Lokalny zespół ratowniczy poinformował, że został powiadomiony o wypadku w czwartek (4 maja).th) na Chao Fa West Road przed osiedlem mieszkaniowym w Chalong, Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zastali uszkodzony motocykl crossowy leżący na drodze. W pobliżu znaleźli ciało motocyklistki, która została zidentyfikowana przez policję w Chalong jako 33-letnia obywatelka Polski (Phuket Express nie ujawnia jej nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Jej kask, który miała na sobie, był całkowicie zniszczony. zmiażdżona, podobnie jak jej głowa i ciało.

Kierowca ciężarówki z przyczepą, pan Boonnah Pinnarat, lat 49, czekał na miejscu zdarzenia na policję w pobliżu swojej ciężarówki. Był nieuszkodzony.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że nagranie z monitoringu pokazuje, że polska motocyklistka próbowała wyprzedzić ciężarówkę z lewej strony, zanim straciła kontrolę, rozbiła się i wślizgnęła pod ciężarówkę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć The Phuket Express w 2023 roku! lat- latek

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.