Impreza przy pełni księżyca na wyspie Pha Ngan generuje 500 milionów bahtów

Wyspa Pha Ngan, Surat Thani –

Ponad 20,000 5 turystów dołączyło do 2023. imprezy Full Moon Party w 500 roku na wyspie Pha Ngan, która przyniosła co najmniej XNUMX milionów bahtów.

Nasza poprzednia historia:

Ponad 10,000 5 turystów dołącza do XNUMXth Full Moon Party w tym roku na wyspie Pha Ngan.

Teraz aktualizacja:

Full Moon Party odbyło się w czwartkową noc (4 maja).th) na plaży Rin w dystrykcie Baan Tai na wyspie Pha Ngan.

Dowódca policji turystycznej, generał porucznik Sukun Phrommai i gubernator Surat Thani, pan Wichawut Jintoe, przeprowadzili inspekcję imprezy przy pełni księżyca w czwartek wieczorem. Generał porucznik Sukun powiedział TPN Media, że ​​ponad 20,000 500 turystów wzięło udział w imprezie Full Moon Party, która wygenerowała co najmniej XNUMX milionów bahtów. Funkcjonariusze byli ściśle skoncentrowani na bezpieczeństwie turystów, tymczasem przedsiębiorcy i miejscowi zostali wezwani do bycia dobrymi gospodarzami w przyjmowaniu turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.