Impreza przy pełni księżyca na wyspie Pha Ngan generuje 500 milionów bahtów

Wyspa Pha Ngan, Surat Thani –

Ponad 20,000 5 turystów dołączyło do 2023. imprezy Full Moon Party w 500 roku na wyspie Pha Ngan, która przyniosła co najmniej XNUMX milionów bahtów.

Nasza poprzednia historia:

Ponad 10,000 5 turystów dołącza do XNUMXth Full Moon Party w tym roku na wyspie Pha Ngan.

Teraz aktualizacja:

Full Moon Party odbyło się w czwartkową noc (4 maja).th) na plaży Rin w dystrykcie Baan Tai na wyspie Pha Ngan.

Dowódca policji turystycznej, generał porucznik Sukun Phrommai i gubernator Surat Thani, pan Wichawut Jintoe, przeprowadzili inspekcję imprezy przy pełni księżyca w czwartek wieczorem. Generał porucznik Sukun powiedział TPN Media, że ​​ponad 20,000 500 turystów wzięło udział w imprezie Full Moon Party, która wygenerowała co najmniej XNUMX milionów bahtów. Funkcjonariusze byli ściśle skoncentrowani na bezpieczeństwie turystów, tymczasem przedsiębiorcy i miejscowi zostali wezwani do bycia dobrymi gospodarzami w przyjmowaniu turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.