Wczesne głosowanie odbywa się w całej Tajlandii przed wyborami powszechnymi

Chon Buri —

Atmosfera głosowania przedterminowego zarówno w okręgach wyborczych 8 i 9 prowincji Chonburi, jak i poza nimi tego ranka, 7 maja, była dość gorączkowa, ponieważ ponad 40,000 XNUMX osób ma dziś oddać głosy.

Ta scena powtórzyła się dziś rano w całym kraju, w tym w Phuket, kiedy wyborcy wyszli z całej Tajlandii, aby oddać głos na przyszłość Tajlandii.

W obszarze zasięgu TPN Media w Pattaya wiele osób wyszło wcześnie rano, aby udać się do lokalu wyborczego w szkole Muang Pattaya 2, aby uniknąć korków na Sukhumvit Road i upałów, poinformował zespół The Pattaya News. TPN Media jest właścicielem The Phuket Express.


Urząd Okręgowy Banglamung i urzędnicy Komisji Wyborczej byli obecni w lokalu wyborczym, aby sprawdzić wyborców, udzielić wskazówek i ułatwić proces głosowania.

W Chonburi w okręgu wyborczym 29,173 zarejestrowanych jest łącznie 8 9 osób do wcześniejszego głosowania, podczas gdy w okręgu wyborczym 9,977 jest łącznie XNUMX XNUMX osób.
Ostrzega się wyborców, aby pozostawali nawodnieni i unikali nadmiernej ekspozycji na słońce, aby uniknąć chorób związanych z upałem.

W całym kraju apeluje się również do obywateli o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości, których mogą być świadkami podczas wyborów, dzwoniąc w dowolnym momencie pod numer 191 lub 1599 lub kontaktując się z infolinią KE pod numerem 1444.

Właściwe wybory odbędą się w następny weekend, kiedy większość społeczeństwa będzie głosować, 14 maja. Podobnie jak w ten weekend, zakaz sprzedaży alkoholu będzie obowiązywał od 6:13 6 maja do 14:XNUMX XNUMX maja w Tajlandii, zgodnie z tajskimi przepisami wyborczymi.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/