Lokale wyborcze w Phuket widzą duże tłumy wczesnych wyborców

Phuket —

Lokale wyborcze w Phuket przyciągnęły tłumy wyborców, którzy wcześnie głosowali, pomimo upału.

Głosowanie przedterminowe w prowincji Phuket charakteryzowało się gwarną i szaloną atmosferą od samego rana. Sala Wojewódzka, przeznaczona jako lokal wyborczy dla wyborców z pobliskich województw, była przepełniona wyborcami, składającymi się głównie z osób w wieku produkcyjnym i młodych, które chciały oddać głosy wcześniej.

W rezultacie na drogach prowadzących do lokalu wyborczego panowały duże korki, co spowodowało, że wiele osób musiało zaparkować swoje pojazdy w pewnej odległości od lokalu.

Phuket podzielił swoje lokale wyborcze dla wyborców z okolicznych prowincji na trzy okręgi wyborcze. Okręg wyborczy 1 znajduje się w Urzędzie Wojewódzkim, w którym zarejestrowanych jest 15,759 2 wyborców. Okręg wyborczy 5,858 znajduje się w Suan Sri Phuwanat Park w dystrykcie Wichit i liczy 3 zarejestrowanych wyborców. Wreszcie okręg wyborczy 7,342 znajduje się w szkole Choeng Talay Wittaya z XNUMX zarejestrowanymi wyborcami.

Phuket Express przeprowadził wywiady z niektórymi wyborcami i powiedziano im, że wybrali głosowanie rano, ponieważ pogoda była nadal chłodna, i chcieli zakończyć głosowanie przed pójściem do pracy lub zabraniem dzieci na wycieczkę.

Zaapelowali też do urzędników o zajęcie się ruchem drogowym.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.