Piętnastu hazardzistów aresztowanych w starym domu towarowym w mieście Phuket

Phuket -

Piętnastu hazardzistów zostało aresztowanych w piwnicy starego domu towarowego w mieście Phuket.

Podpułkownik policji regionu 8 Kittipan Siriphon powiedział Phuket Express, że w niedzielę wieczorem (7 majath) otrzymali informację, że w piwnicy starego domu towarowego przy Dilok Uthit 1 Road w dzielnicy Talad Yai znajdowała się jaskinia gier hazardowych przy stole do snookera. Dom towarowy został zamknięty rok temu.

Policja dokonała nalotu na piwnicę, gdzie aresztowała 15 niezidentyfikowanych hazardzistów. Przejęto od nich 20,560 XNUMX bahtów w gotówce i kartach do gier. Mężczyzna zidentyfikowany jako Pan Dom został przedstawiony jako dozorca, który obsługiwał kasyno.

On i pozostałych 15 graczy zostało zabranych na komisariat policji miasta Phuket w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.