AKTUALIZACJA: Nakaz aresztowania wydany dla podejrzanego po tym, jak sklepikarz został zasztyletowany we własnym sklepie spożywczym w Phuket

Phuket -

Nakaz aresztowania został wydany dla podejrzanego z Phatthalung po tym, jak rzekomo dźgnął lokalnego sklepikarza w swoim własnym sklepie spożywczym w mieście Phuket w związku z podejrzeniem sporu z byłym klientem.

Nasza poprzednia historia:

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:30 w sobotę (6 maja).th) w lokalnym tajskim sklepie spożywczym na Sri Saena Road w podokręgu Talad Yai.

Teraz aktualizacja:

Kapitan policji miasta Phuket, Wichit Nokkaew, powiedział Phuket Express, że 6 majath, sąd prowincji Phuket wydał nakaz aresztowania pana Tarapong „Jacka” Nepbua, lat 34, z Phatthalung. Jest oskarżony o napaść na inną osobę i spowodowanie śmierci w miejscu publicznym przy użyciu noża.

Kapitan Wichit powiedział Phuket Express, że Jack uciekł do swojego rodzinnego miasta w Phatthalung po incydencie.

Według czasu prasy, policja Phatthalung nadal poluje na podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.