AKTUALIZACJA: Nakaz aresztowania wydany dla podejrzanego po tym, jak sklepikarz został zasztyletowany we własnym sklepie spożywczym w Phuket

Phuket -

Nakaz aresztowania został wydany dla podejrzanego z Phatthalung po tym, jak rzekomo dźgnął lokalnego sklepikarza w swoim własnym sklepie spożywczym w mieście Phuket w związku z podejrzeniem sporu z byłym klientem.

Nasza poprzednia historia:

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:30 w sobotę (6 maja).th) w lokalnym tajskim sklepie spożywczym na Sri Saena Road w podokręgu Talad Yai.

Teraz aktualizacja:

Kapitan policji miasta Phuket, Wichit Nokkaew, powiedział Phuket Express, że 6 majath, sąd prowincji Phuket wydał nakaz aresztowania pana Tarapong „Jacka” Nepbua, lat 34, z Phatthalung. Jest oskarżony o napaść na inną osobę i spowodowanie śmierci w miejscu publicznym przy użyciu noża.

Kapitan Wichit powiedział Phuket Express, że Jack uciekł do swojego rodzinnego miasta w Phatthalung po incydencie.

Według czasu prasy, policja Phatthalung nadal poluje na podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.