Incydent związany z wściekłością na drodze między obcokrajowcem a taksówkarzem w Kamala na Phuket przyciąga uwagę wirusów w Internecie

Kamala –

Zagraniczny motocyklista wściekł się po tym, jak taksówkarz zatrąbił na niego klaksonem, zanim cudzoziemiec rzekomo pokazał środkowy palec i uderzył pięścią w taksówkę przed słynnym klubem nocnym w Kamali.

Incydent został podobno uchwycony na wirusowym wideo.

Kierowca taksówki, zidentyfikowany tylko jako pan Adisak, powiedział Phuket Express, że złożył doniesienie na policję Kamala we wtorek wieczorem (9 majath). Powiedział policji, że zaparkował swoją taksówkę i czekał na klientów przed słynnym klubem nocnym w Kamali.

Był tam mężczyzna z zagranicy, który zatrzymał motocykl przed swoją taksówką. Pan Adisak zatrąbił klaksonem, prosząc go, aby usunął się z drogi, aby go nie blokować.

Niezidentyfikowany zagraniczny jeździec podobno rozgniewał się, po czym pokazał Adisakowi środkowy palec i uderzył ręką w okno taksówki. Motocykl cudzoziemca uderzył również w prawe drzwi taksówki powodując uszkodzenia.

Następnie zagraniczny jeździec odjechał, ale policja w Phuket przeglądała nagrania z kamer, aby wytropić cudzoziemca w celu przesłuchania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.