Brytyjczyk aresztowany po ataku na taksówkarza Tuk Tuk w Phuket – WIDEO

Patong –

Brytyjczyk został aresztowany po tym, jak uderzył taksówkarza Tuk Tuk po tym, jak on i jego przyjaciele zderzyli się z zaparkowanym taksówkarzem w Patong na Phuket.

Policja w Patong poinformowała Phuket Express, że późną nocą we wtorek (9 maja).th), taksówkarz Tuk Tuk, pan Armin Longklang, złożył doniesienie na policję w Patongu. Armin powiedział policji, że motocyklista uderzył w jego zaparkowany Tuk Tuk na poboczu drogi w Patong. Jeździec był z niewielką grupą innych młodych zagranicznych jeźdźców, żaden z nich nie miał kasku i nie wyglądał agresywnie, zgodnie z materiałem Armina i CCTV.

Nagranie z monitoringu wydaje się pokazywać słowną sprzeczkę między grupą zagranicznych motocyklistów a Arminem, który chciał odszkodowania za szkody wyrządzone jego pojazdowi. Podczas słownej debaty na temat incydentu i kosztów szkód, jeden zagraniczny jeździec w czarnej koszuli jest wyraźnie widoczny na wideo, jak zsiada z motocykla i kilkakrotnie uderza Armina w bok głowy, oślepiając Armina.

Podejrzany i jego przyjaciele następnie uciekli na swoich motocyklach, gdy kilku świadków próbowało ich powstrzymać przed ucieczką.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (10 maja)th) policja ustaliła, że ​​zagraniczny kierowca motocykla został zidentyfikowany jako MR. HOBAN JACK MARK PAUL, obywatel Wielkiej Brytanii z Manchesteru. Zatrzymał się w hotelu w Kata i był na wakacjach.

Policja znalazła pana PAULA przed hotelem, który początkowo próbował uciec przed organami ścigania, ale ostatecznie został złapany. Policja wyjaśniła panu Paulowi, dlaczego został aresztowany, a pan Paul zgodził się udać na posterunek policji w Patong.

Taksówkarz Tuk Tuk, Armin, potwierdził policji, że pan Paul był motocyklistą, który go uderzył.

Policja w Patong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych, a Paul pozostawał w areszcie od czasu publikacji prasy z wieloma zarzutami, w tym stawianiem oporu przy aresztowaniu i napaścią.

W innym incydencie drogowym w tym tygodniu, a zagraniczny motocyklista wściekł się po tym, jak taksówkarz zatrąbił na niego klaksonem, zanim cudzoziemiec rzekomo pokazał środkowy palec i uderzył pięścią w taksówkę przed słynnym klubem nocnym w Kamali.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.