Brytyjczyk aresztowany po ataku na taksówkarza Tuk Tuk w Phuket – WIDEO

Patong –

Brytyjczyk został aresztowany po tym, jak uderzył taksówkarza Tuk Tuk po tym, jak on i jego przyjaciele zderzyli się z zaparkowanym taksówkarzem w Patong na Phuket.

Policja w Patong poinformowała Phuket Express, że późną nocą we wtorek (9 maja).th), taksówkarz Tuk Tuk, pan Armin Longklang, złożył doniesienie na policję w Patongu. Armin powiedział policji, że motocyklista uderzył w jego zaparkowany Tuk Tuk na poboczu drogi w Patong. Jeździec był z niewielką grupą innych młodych zagranicznych jeźdźców, żaden z nich nie miał kasku i nie wyglądał agresywnie, zgodnie z materiałem Armina i CCTV.

Nagranie z monitoringu wydaje się pokazywać słowną sprzeczkę między grupą zagranicznych motocyklistów a Arminem, który chciał odszkodowania za szkody wyrządzone jego pojazdowi. Podczas słownej debaty na temat incydentu i kosztów szkód, jeden zagraniczny jeździec w czarnej koszuli jest wyraźnie widoczny na wideo, jak zsiada z motocykla i kilkakrotnie uderza Armina w bok głowy, oślepiając Armina.

Podejrzany i jego przyjaciele następnie uciekli na swoich motocyklach, gdy kilku świadków próbowało ich powstrzymać przed ucieczką.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (10 maja)th) policja ustaliła, że ​​zagraniczny kierowca motocykla został zidentyfikowany jako MR. HOBAN JACK MARK PAUL, obywatel Wielkiej Brytanii z Manchesteru. Zatrzymał się w hotelu w Kata i był na wakacjach.

Policja znalazła pana PAULA przed hotelem, który początkowo próbował uciec przed organami ścigania, ale ostatecznie został złapany. Policja wyjaśniła panu Paulowi, dlaczego został aresztowany, a pan Paul zgodził się udać na posterunek policji w Patong.

Taksówkarz Tuk Tuk, Armin, potwierdził policji, że pan Paul był motocyklistą, który go uderzył.

Policja w Patong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych, a Paul pozostawał w areszcie od czasu publikacji prasy z wieloma zarzutami, w tym stawianiem oporu przy aresztowaniu i napaścią.

W innym incydencie drogowym w tym tygodniu, a zagraniczny motocyklista wściekł się po tym, jak taksówkarz zatrąbił na niego klaksonem, zanim cudzoziemiec rzekomo pokazał środkowy palec i uderzył pięścią w taksówkę przed słynnym klubem nocnym w Kamali.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.