Kierowca motocykla Phuket Taxi ukarany grzywną po tym, jak był niegrzeczny wobec klienta

Phuket -

Kierowca taksówki na motocyklu został ukarany grzywną po tym, jak został przyłapany na niegrzecznym i nieprofesjonalnym zachowaniu wobec pasażera w Patong.

Szef Biura Transportu Lądowego w Phuket, Atcha Buajan, powiedział Phuket Express, że wideo, na którym taksówkarz jest niegrzeczny wraz z niegrzecznymi słowami skierowanymi do pasażerki z Tajlandii, stało się wirusowe w lokalnych mediach społecznościowych.

Do zdarzenia doszło na Rat Uthit Road 200 w Patongu.

Taksówkarz na motocyklu został później zidentyfikowany przez policję w Patong jako 37-letni Prasertchai z Nakhon Si Thammarat. Został przewieziony na komisariat policji w Patongu.

Pan Atcha powiedział Phuket Express, że motocyklista taksówkowy jest oskarżony o używanie swojego osobistego motocykla jako taksówki, prowadzenie pojazdu z wygasłym prawem jazdy, prowadzenie motocykla z wygasłym podatkiem i brak kasku.

Prasertchai został ukarany grzywną w sumie 2,500 bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.