Kierowca motocykla Phuket Taxi ukarany grzywną po tym, jak był niegrzeczny wobec klienta

Phuket -

Kierowca taksówki na motocyklu został ukarany grzywną po tym, jak został przyłapany na niegrzecznym i nieprofesjonalnym zachowaniu wobec pasażera w Patong.

Szef Biura Transportu Lądowego w Phuket, Atcha Buajan, powiedział Phuket Express, że wideo, na którym taksówkarz jest niegrzeczny wraz z niegrzecznymi słowami skierowanymi do pasażerki z Tajlandii, stało się wirusowe w lokalnych mediach społecznościowych.

Do zdarzenia doszło na Rat Uthit Road 200 w Patongu.

Taksówkarz na motocyklu został później zidentyfikowany przez policję w Patong jako 37-letni Prasertchai z Nakhon Si Thammarat. Został przewieziony na komisariat policji w Patongu.

Pan Atcha powiedział Phuket Express, że motocyklista taksówkowy jest oskarżony o używanie swojego osobistego motocykla jako taksówki, prowadzenie pojazdu z wygasłym prawem jazdy, prowadzenie motocykla z wygasłym podatkiem i brak kasku.

Prasertchai został ukarany grzywną w sumie 2,500 bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.