AKTUALIZACJA: Taksówkarz motocyklowy z Phuket oskarżony o groźby i zniesławienie

Phuket -

Taksówkarz na motocyklu, który został ukarany grzywną po tym, jak został przyłapany na nieuprzejmym i nieprofesjonalnym zachowaniu wobec pasażera w Patong, usłyszał więcej zarzutów o groźby i zniesławienie, a takie zachowanie miało miejsce w przeszłości.

Nasza poprzednia historia:

Taksówkarz na motocyklu został później zidentyfikowany przez policję w Patong jako 37-letni Prasertchai z Nakhon Si Thammarat.

Ofiara, pani Wilaiwan, również złożyła zawiadomienie o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko taksówkarzowi motocyklowemu. Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w czwartek (11 maja)th), że taksówkarz motocyklowy usłyszał w przeszłości inne zarzuty za grożenie i zniesławienie, a Prasertchai przyznał się do zarzutów. Tajskie sądy już go osądziły i został skazany na rok więzienia, ale otrzymał zawieszenie kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Został również ukarany grzywną w wysokości 4,000 bahtów. Oczekuje się, że po tym ostatnim incydencie Prasertchai wróci do więzienia bez okresu próbnego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.