AKTUALIZACJA: Taksówkarz motocyklowy z Phuket oskarżony o groźby i zniesławienie

Phuket -

Taksówkarz na motocyklu, który został ukarany grzywną po tym, jak został przyłapany na nieuprzejmym i nieprofesjonalnym zachowaniu wobec pasażera w Patong, usłyszał więcej zarzutów o groźby i zniesławienie, a takie zachowanie miało miejsce w przeszłości.

Nasza poprzednia historia:

Taksówkarz na motocyklu został później zidentyfikowany przez policję w Patong jako 37-letni Prasertchai z Nakhon Si Thammarat.

Ofiara, pani Wilaiwan, również złożyła zawiadomienie o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko taksówkarzowi motocyklowemu. Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w czwartek (11 maja)th), że taksówkarz motocyklowy usłyszał w przeszłości inne zarzuty za grożenie i zniesławienie, a Prasertchai przyznał się do zarzutów. Tajskie sądy już go osądziły i został skazany na rok więzienia, ale otrzymał zawieszenie kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Został również ukarany grzywną w wysokości 4,000 bahtów. Oczekuje się, że po tym ostatnim incydencie Prasertchai wróci do więzienia bez okresu próbnego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.