AKTUALIZACJA: Uważa się, że martwe ciało zaginęło rosyjskiego turysty w Morzu Phuket

Rawaj –

Martwe ciało mężczyzny, które według władz mogło należeć do rosyjskiego turysty, który zaginął po tym, jak został wrzucony do morza przez silne fale, zostało odkryte w Phuket wody dzisiaj, 14 maja.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Trzech rosyjskich turystów zostało uratowanych, a jeden wciąż jest zaginiony po tym, jak jeden z nich został uderzony przez falę i wyrzucony do morza podczas robienia sobie selfie na przylądku Prom Thep w Rawai.

Teraz nasza aktualizacja:

Ciało białego obcokrajowca, ubranego tylko w czarne szorty, zostało znalezione przez miejscowego rybaka około godziny 12:50 dzisiaj, 14 maja, poinformowała Phuket Rescue Foundation.

Znaleziono go unoszącego się około 150-200 metrów od klifu Laem Daeng w pobliżu plaży Kalim w dystrykcie Patong w dystrykcie Kathu na Phuket. Ekipa ratownicza udała się na poszukiwanie ciała i sprowadziła je na brzeg gumową łodzią na plaży Yanui w dystrykcie Rawai w dystrykcie Mueang.

Chociaż tożsamość zmarłego jest obecnie nieznana, ratownicy sądzili, że należał on do niefortunnego rosyjskiego turysty, pana Iurii Smoiana, który zaginął po tym, jak silne fale wyrzuciły go ze swojej łodzi na wody Phuket. Mężczyzna podobno robił sobie selfie ze swoimi przyjaciółmi, zanim sprawy przybrały katastrofalny obrót, powiedział burmistrz Rawai Aroon Solos w rozmowie z The Phuket Express w sobotę 13 maja.

Ciało zostało przetransportowane do szpitala Vachira Phuket w celu dokładnego zbadania w celu ustalenia przyczyny śmierci. Władze Phuket współpracują z rosyjską ambasadą w celu zidentyfikowania mężczyzny.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.