Statek wycieczkowy przybywa do Phuket z 2,000 turystów

Phuket -

Statek wycieczkowy z Malezji z 2,000 turystów przybył do molo w Wichit.

W poniedziałek (15 maja o godzth) szef biura morskiego w Phuket, pan Chayapong Pranit, powitał ponad 2,000 turystów, którzy przybyli statkiem wycieczkowym z Langkawi w Malezji do przystani Phuket Marine Custom Pier w zatoce Makham.

Pan Chayapong powiedział Phuket Express. „Pierwszy statek wycieczkowy od 2019 roku przybył do Patong w październiku ubiegłego roku po złagodzeniu sytuacji Covid-19”

Do Patongu przypłynął pierwszy statek wycieczkowy.

„Więcej statków wycieczkowych przybywa do Patong i Ao Makham w Phuket. Od października zeszłego roku jest ponad 160,000 XNUMX turystów ze statków wycieczkowych, które nadal generują pieniądze na Phuket. Oznacza to, że turyści mają większe zaufanie do Phuket” – wyjaśnił Chayapong.

 

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.