AKTUALIZACJA: Podejrzani zamieszani w morderstwo chińskiego biznesmena w Trang aresztowani

Południowa Tajlandia-

Trzech podejrzanych, którzy rzekomo byli zamieszani w zabójstwo chińskiego biznesmena w Trang, zostało aresztowanych w Satun.

Nasza poprzednia historia:

Chiński biznesmen został znaleziony martwy z ponad 20 ranami kłutymi i ciętymi w kurorcie w Mueang Trang.

Teraz aktualizacja:

Pułkownik Sakda Jaroenkun, zastępca dowódcy policji w regionie 9, powiedział Phuket Express, że policja w Satun aresztowała trzech podejrzanych, którymi są 22-letni Natdanai „J”, 19-letni Nattaphon „It” i 17-letnia Fai Wszyscy oni pochodzą z Satun.

Zarekwirowano im nóż, sedan ofiary, 11 książeczek bankowych, pięć kart bankomatowych, jedną kartę kredytową, 11,700 XNUMX bahtów w gotówce, dwa paszporty i portfel.

Natdanai przyznała się policji: „Ms. Fai jest moim przyjacielem. Chińczyk, pan Zhirui Li, lat 43, poprosił mnie na czacie online o usługi seksualne z Faiem. To był trzeci raz, kiedy był z Faiem w tym kurorcie. Kiedy byli w kurorcie w Trang, pani Fai zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​Chińczyk odmówił jej zapłaty, pobił ją i zaatakował. Podobno Fai dodał lekarstwo nasenne do swojego napoju alkoholowego, aby go uspokoić, ale to na niego nie wpłynęło.

„Zapytałem Fai, czy chce, żebym go zabił. Powiedziała, czy odważysz się, czy nie. Po tym wszedłem do pokoju wypoczynkowego przez okno, które otworzył dla mnie Fai, podczas gdy mój przyjaciel Nattaphon, który był odpowiedzialny za transport, czekał na zewnątrz. Wszedłem do pokoju, gdy Chińczyk był w łazience. Użyłem noża, by dźgnąć i zaciąć pana Li na śmierć, zanim cała nasza trójka odjechała z jego dobytkiem i sedanem” – przyznał Natdanai.

Policja Regionu 9 kontynuuje przegląd i badanie incydentu, zauważając, że Fai jest również nieletnim i nieletnim zgodnie z prawem tajskim.

Ofiara, Zhirui Li, była podobno biznesmenem zajmującym się gumą w rejonie Koh Lanta, a także była żoną Tajki z trójką dzieci. Nazwiska jego rodziny zostały utajnione w celu ochrony ich prywatności oraz ze względu na delikatność sytuacji.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.