Śmieciarz ranny po zderzeniu sedana ze śmieciarką w Phuket

Phuket -

Śmieciarz doznał obrażeń nóg po tym, jak sedan uderzył w tył jego śmieciarki w Mueang Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku tuż przed północą (16 maja).th) na Chalerm Phra Kieat Rama Road (obwodnica) w Rassada.

Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia i stwierdziły, że uszkodzony sedan utknął z tyłu śmieciarki. Pan Yao, lat 48, obywatel Myanmaru, który występuje tylko pod jednym nazwiskiem, śmieciarz, doznał obrażeń obu nóg. Został przewieziony do pobliskiego szpitala w celu uzyskania pomocy.

Kierowca śmieciarki, 42-letni Narin Jokthong, powiedział Phuket Express, że zatrzymał ciężarówkę, gdy pracownicy zbierali śmieci. Nagle sedan uderzył w tył jego pojazdu, w którym pracował Yao, raniąc Yao i uszkadzając śmieciarkę.

Kierowca sedana, 38-letni Piyapong Chimtab, powiedział policji miasta Phuket, że jedzie na przyjęcie urodzinowe swojego przyjaciela w Chalong. Przyznał, że zasnął, zanim stracił panowanie nad sedanem.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.