Mężczyzna bez koszuli aresztowany za chodzenie z maczetą w Patongu

Patong –

Mężczyzna bez koszuli został złapany w Patong po tym, jak spacerował i kołysał maczetą, strasząc turystów i lokalnych mieszkańców.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie dziś rano (17 maja).th) w pobliżu świątyni Suwan Khiriwing (Świątynia Patong).

Pospieszyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mężczyznę bez koszuli, który kołysał się wokół maczety i chodził bez celu po okolicy. Okoliczni mieszkańcy bali się, że może stanowić zagrożenie, ponieważ w okolicy jest dużo turystów.

Mężczyzna, który ma problemy psychiatryczne i jest znany organom ścigania, został ostatecznie złapany przez policję.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, ale prawdopodobnie zostanie przeniesiony na oddział psychiatryczny w celu oceny. Nazwisko mężczyzny zostało utajnione przez organy ścigania, powołując się na jego stan zdrowia psychicznego.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.