Wielu zagranicznych turystów zostało rannych po zderzeniu łodzi z filarem w Chalong, Phuket

Phuket -

Lokalne media doniosły, że wielu zagranicznych turystów, w większości Rosjan, zostało rannych po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

W chwili katastrofy na łodzi wycieczkowej znajdowało się ponad 30 osób.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w środę (17 maja).th) w pobliżu Chalong Pier z wieloma obrażeniami. Na molo w Chalong przybyło kilkanaście karetek pogotowia z pobliskiego obszaru.

Wielu rannych przewieziono do wielu szpitali na wyspie.

Szczegóły dotyczące katastrofy wciąż się rozwijają i nie były od razu dostępne.

To jest rozwijająca się historia. Aktualizacje zostaną wprowadzone do tej historii, gdy zostaną opublikowane przez odpowiednich urzędników Phuket.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.