AKTUALIZACJA: W sumie 35 osób zostało rannych po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong, Phuket

Phuket -

W sumie 35 osób zostało rannych, w tym Rosjanie, Ukraińcy, obywatele Kazachstanu, Hongkongu, Chińczycy i Tajowie po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Tylko dwie osoby na łodzi nie zostały ranne.

Nasza poprzednia historia:

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w środę (17 maja).th) w pobliżu Chalong Pier z wieloma obrażeniami. Na molo w Chalong przybyło kilkanaście karetek pogotowia z pobliskiego obszaru.

Teraz nasza aktualizacja:

Szef biura morskiego w Phuket, pan Chayapong Pranit, powiedział Phuket Express, że łódź wycieczkowa wracała z wyspy Phi Phi do przystani Chalong. Łódź znajdowała się w pobliżu wyspy Nan, kiedy doszło do kolizji, która znajduje się zaledwie 500 metrów od miejsca docelowego na przystani Chalong.

Na łodzi było w sumie 37 osób, w tym 21 Rosjan, 1 Ukrainiec, 9 Kazachstanów, 1 Hong Kong, 1 Chińczyk i XNUMX Tajów.

W najnowszym raporcie Narenthorn Andaman Emergency Centers stwierdzono, że łącznie 35 osób zostało rannych w wyniku wypadku łodzi. Dwie osoby nie zostały ranne, obywatele Kazachstanu i Tajlandczycy.

Spośród tych 35 osób rannych, 6 osób odniosło poważne obrażenia (4 Rosjan i 2 Tajów), 16 osób odniosło średnie obrażenia, a 13 osób odniosło lekkie obrażenia.

Biuro Public Relations w Phuket potwierdziło, że nikt nie zaginął w tym incydencie.

Incydent jest nadal przedmiotem dochodzenia, a dalsze informacje zostaną ujawnione, gdy zostaną ujawnione informacje.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.