AKTUALIZACJA: Podejrzani zamieszani w morderstwo chińskiego biznesmena w Trang Charged

FOTO: Naew Na

Trang, południe –

Trzech podejrzanych, którzy byli zamieszani w zabójstwo chińskiego biznesmena w Trang, zostało oficjalnie oskarżonych.

Nasze poprzednie historie:

Chiński biznesmen został znaleziony martwy z ponad 20 ranami kłutymi i ciętymi w kurorcie w Mueang Trang.

Trzech podejrzanych, którzy rzekomo byli zamieszani w zabójstwo chińskiego biznesmena w Trang, zostało aresztowanych w Satun.

Teraz aktualizacja:

Rekonstrukcja odbyła się w czwartek rano (18 maja).th) z ponad 30 policjantami z komisariatu policji w Mueang Trang i komisariatu policji w prowincji Trang. Dołączyło do nich ponad 20 krewnych chińskiego biznesmena, w tym jego dzieci i żona, którzy uczestniczyli w rekonstrukcji.

Tylko pan Natdanai „J”, lat 22 i pan Nattaphon „It”, lat 19, byli obecni w rekonstrukcji, ponieważ zaangażowana kobieta jest nieletnia iz różnych powodów prawnych nie była obecna. Odtworzenie zajęło tylko 20 minut, ponieważ krewni żony ofiary mieli właśnie zaatakować podejrzanych.

Dowódca policji prowincji Trang, generał dywizji Chaowalit Leangsupong powiedział Phuket Express, że druga podejrzana, zidentyfikowana jako 17-letnia Fai, jest przetrzymywana w areszcie i przesłuchiwana w Domu Dziecka i Rodziny w Trang.

W badaniu krwi Chińczyka znaleziono środki nasenne i alkohol. Wszystkim trzem podejrzanym postawiono zarzuty umyślnego zabójstwa i kradzieży.

Wszystkim podejrzanym odmówiono zwolnienia za kaucją i pozostają w areszcie od czasu publikacji.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.