Dwie osoby i pies nie żyją po tym, jak kierowca ciężarówki zderzył się z pracownikiem firmy elektrycznej w Phuket

Rasada –

Dwie osoby zostały uznane za zmarłe po tym, jak furgonetka zderzyła się z pracownikiem zakładu energetycznego, który pracował przy kablach. Zginął również pies, który spacerował w pobliżu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w piątek (11 maja) o godzinie 25:19th) na Thep Krasattri Road w Rassada, Mueang Phuket. Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę na drodze.

Jedna osoba, która była operatorem kabli elektrycznych, chodząca w pobliżu słupa energetycznego, została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia. Kierowca, który utknął w pickupie, odniósł poważne obrażenia, a później uznano go za zmarłego.

Nazwiska zmarłych nie zostały ujawnione przez władze Rassady.

Na miejscu znaleziono martwego psa. Właściciel psa powiedział, że pies spacerował w pobliżu w czasie wypadku i opublikował zdjęcie swojego zmarłego zwierzaka jako hołd, widoczny poniżej.

Nagranie z monitoringu w pobliżu pokazuje, że kierowca ciężarówki stracił kontrolę nad swoim pojazdem, zanim uderzył w pracownika urzędu elektrycznego, drewniane drabiny i słup energetyczny.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.