Dwie osoby ranne po zderzeniu pickupa z minivanem w Thalang

Thalang –

Dwie osoby odniosły obrażenia po zderzeniu ciężarówki z zaparkowanym minivanem w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku po północy (19 maja).th) na Thep Krasattri Road w Sri Soonthorn. Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwie ranne osoby, którymi byli kierowca, pan Pranit Choowang, lat 41, i jego pasażerka, pani Naruemon Watpone, lat 31. Zostali zabrani do pobliskiego szpitala. W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzonego minivana.

Nagranie z monitoringu pokazuje, że kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, zanim uderzył w zaparkowanego minivana.

Jednak policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.