AKTUALIZACJA: Imigracja z Phuket odwiedza zagranicznych turystów rannych w katastrofie łodzi w szpitalach, oferuje pomoc wizową

Phuket -

Phuket Immigration odwiedził zagranicznych turystów, którzy odnieśli obrażenia w wyniku niedawnej katastrofy łodzi wycieczkowej i zaoferował pomoc w przedłużeniu wizy.

Nasze poprzednie historie:

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w środę (17 maja).th) w pobliżu Chalong Pier z wieloma obrażeniami. Na molo w Chalong przybyło kilkanaście karetek pogotowia z pobliskiego obszaru.

W sumie 35 osób zostało rannych, w tym Rosjanie, Ukraińcy, obywatele Kazachstanu, Hongkongu, Chińczycy i Tajowie po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Kapitan łodzi został oskarżony o lekkomyślne zachowanie powodujące obrażenia po tym, jak 35 osób, w tym zagraniczni turyści, zostało rannych po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Teraz aktualizacja:

Major Tanannat Srisuwan z Phuket Immigration powiedział Phuket Express, że trzydziestu dwóch zagranicznych turystów, w tym 21 Rosjan, 1 Ukrainiec, 8 Kazachstanu, 1 Hongkong i 1 obywatel Chin, było leczonych w różnych szpitalach na Phuket.

W piątek (19 maja o godzth) odwiedzali zagranicznych turystów w różnych szpitalach. Personel szpitala został poinformowany, że jeśli zagraniczni turyści z tego wypadku będą musieli pozostać w szpitalach, Phuket Immigration może zapewnić im usługi przedłużenia wizy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Funkcjonariusze imigracyjni z Phuket również wyrazili współczucie dla trudnej sytuacji turystów i życzyli im szybkiego powrotu do zdrowia.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.