Ogień niszczy dom w Patong, jedna osoba została ranna

FOTO: Sompong

Patong –

Pożar zniszczył mały dom w Patong. Jedna osoba została ranna w wyniku zatrucia dymem.

Strażacy Patong zostali powiadomieni o pożarze w piątek (5 maja) o godzinie 00:19th) w domu w Soi Kalim 5. Strażacy przybyli do domu z czterema wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień mocno płonie. Opanowanie ognia zajęło strażakom około pół godziny.

Ogień nie rozprzestrzenił się na pobliskie domy i zabudowania, ale dom uległ zniszczeniu.

Jedna niezidentyfikowana osoba została ranna w wyniku zatrucia dymem. Przyczyna pożaru jest nadal badana od czasu prasy.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.