Trzy osoby aresztowane z granatami ręcznymi i 314 pigułkami metamfetaminy w Wichit

Wichit –

Trzech podejrzanych zostało aresztowanych z granatami ręcznymi i 314 pigułkami metamfetaminy w Wichit.

Policja prowincji Phuket poinformowała w ten weekend Phuket Express, że aresztowała trzech podejrzanych, których zidentyfikowano jako 40-letniego Suwita Anchananona, 26-letniego Paradona Daechakun i 21-letnią Wirairak Anonam. Zostali aresztowani w wynajętym pokoju w Soi Boon Bandan.

Przejęto od nich 49.30 gramów krystalicznej metamfetaminy, 314 tabletek metamfetaminy, dwa granaty, dwa pistolety i 44 kule.

Zostali zabrani na komisariat policji w Wichit, gdzie postawiono im zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Panu Suwitowi grozi dodatkowy zarzut nielegalnego posiadania granatów ręcznych. Panu Paradonowi postawiono dodatkowe zarzuty nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

Podejrzani nie rozmawiali z mediami o tym, dlaczego mieli przedmiotowe przedmioty.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.